Canon

Sháníte originální toner nebo cartridge do vaší tiskárny značky Canon? V naší nabídce naleznete náplně pro většinu modelů tiskáren Canon – stačí si vybrat podle modelu vaší tiskárny nebo multifunkce.

Originální tonery Canon (pro laserové tiskárny) a cartridge (pro inkoustové tiskárny) Canon se vyznačují špičkovou kvalitou, kterou garantuje samotný výrobce vaší tiskárny. Díky bezchybnému dílenskému zpracování a unikátní receptuře barev značky Canon máte výrobcem zaručenu 100% kompatibilitu náplně s tiskárnou a skvělou kvalitu tisku po celou dobu životnosti náplně.

I více než třetinu nákladů na tisk můžete ušetřit nákupem kompatibilních tonerů pro tiskárny Canon. Prozkoumejte i naši nabídku kompatibilních tonerů a cartridgí od českého výrobce TonerPartner. Kompatibilní náplně jsou levné (neplatíte za značku), v kvalitě však nezaostávají za originály. Důkazem, že si značka TonerPartner za kvalitou svých výrobků opravdu stojí, je doživotní záruka na funkčnost toneru a pojištění případného poškození vaší tiskárny v důsledku použití kompatibilního toneru.

Zobrazeno 1–12 z 769 výsledků

Zobrazeno 1–12 z 769 výsledků